مزیت های نرده آلومینیومی نسبت به سایر نرده ها

مزیت های نرده آلومینیومی نسبت به سایر نرده ها

آلومینیوم از جمله فلزاتی است که مقاومت بالایی در مورد اکسید شدگی برخوردار است و با آندایز آن میتوان درصد اکسید شدگی آن را به صفر رساند حتی در محیط های بسیار مرطوب و آب استخر و دریا نیز قابل استفاده و صد در صد مقاوم می باشند، ولی فلزاتی مانند آهن چدن، فولاد و استیل پتانسیل بالایی برای زنگ زدن دارند حتی استیل 304 نیز که جز مرغوبترین استیلها می باشد، در شرایط جوی مرطوب مانند آب و هوای شهرهای حاشیه دریای خزر و خلیج فارس مقاومت خودرا در مقابل زنگ زدگی از دست داده و به مرور دچار فرسایش می شوند. اخیراً نرده های استیل ارزان قیمتی وارد بازار شده اند که انواع مختلف آن باختصار در ذیل بیان میگردد:

لوله آهن آبکاری با یراق آلات برنجی

لوله آهن آبکاری با یراق آلات برنجی آبکاری شده که ضعیف ترین و نا مرغوب ترین نوع نرده بوده و در عادی ترین شرایط پس از مدتی دچار زنگ زدگی خواهد شد

لوله های استیل 304 با یراق آلات پرسی

و یا آبکاری (برنج آبکاری) . این نوع از نرده ها بدلیل کیفیت لازم در یراق آلات ، پس از مدتی دچار شکستگی یراق آلات شده و نهایتاً باعث فروپاشیدگی سیستم نرده کشی خواهد شد. لازم بذکر است که این نوع نرده نیز در شرایط جوی مرطوب( مناطق شرجی و تماس مستقیم با رطوبت) دچار زنگ زدگی خواهند شد که شدت آن از نوع اول کمتر خواهد بود.

لوله های استیل 304 تایوان

و یراق آلات فابریک تایوان که قیمتی در حدود 130هزار تومان به ازای هر متر طول داشته که ولی در شرایط جوی مرطوب (مناطق شرجی و تماس مستقیم با رطوبت) دچار زنگ زدگی خواهند شد.

تنها نرده مرغوب

تنها نوع نرده که مرغوبیت لازم از جهت کیفیت قطعات و عدم زنگ زدگی را دارا میباشد، stain less steel 316 که عمدتاً ساخت کشور آلمان بوده و حداقل قیمتی در حدود 300 تا 350 هزار تومان به ازای هر متر طول و برای سادهترین شکل آن خواهد داشت.

درباره ما

سازه برتر ایرانیان

پیشرو در زمینه طراحی و اجرای سیستم های مدرن نرده و حفاظ و پله های مدرن و دوپلکس

آخرین اخبار

09 شهریور 1395
13 بهمن 1393

مزیت های نرده آلومینیومی

design by: Arbabi